Titles you rated
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0