Movies
Ratings
78
MasterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 3.5