Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0