Movies
Ratings
118
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Killing Them SoftlyRated ★ 2.5