Movies
Ratings
18
TransformersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0