Movies
Ratings
15
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.5