Titles you rated
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
On the Verge of InsanityRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
내가 죽기 일주 일 전Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
Berlin ERRated ★ 2.5
Mythic Quest Season 1Rated ★ 3.5