Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5
The Crow's EggRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0