Series
Ratings
77
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0- Rumic Theater: Mermaid's ForestRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0