Series
Ratings
112
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5
Chrono CrusadeRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
PenguindrumRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Mr. Tsukuyomi's Forbidden Midnight SnackRated ★ 2.5
Dancing 9 Season 2Rated ★ 3.5
ShijukaraRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 2.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.5- Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 2.5
- In the Blunt BoxRated ★ 0.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- Pornographer: Continued Spring Life Season 2Rated ★ 2.5
Pornographer - Spring LifeRated ★ 2.5