Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 0.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0