Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0