Movies
Ratings
30
District 9Rated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0