Movies
Ratings
78
Pacific RimRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5