Series
Ratings
71
Killing EveRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 1.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Oh My GeneralRated ★ 3.0