Titles you rated
MinariRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Mid90sRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5