Titles you rated
Jingle Bell HeistRated ★ 2.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 2.5
The WatchersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5