Series
Ratings
140
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
3%Rated ★ 3.5
3%Rated ★ 4.0
3%Rated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The PatientRated ★ 2.0