Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Miracle BrothersRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5