Movies
Ratings
803
BarbieRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5- All Is Well, I Love You.Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 5.0