Series
Ratings
313
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Be ArrogantRated ★ 2.0
What's Up?Rated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0