Movies
Ratings
108
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0