Titles you rated
HopeRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.5