Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0