Movies
Ratings
182
Knight and DayRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5