Titles you rated
The AmateurRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.0- Whales and IRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
TrapRated ★ 2.0- 박정희: 경제대국을 꿈꾼 남자Rated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 0.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Home Sweet Home AloneRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0