Titles you rated
The MummyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0