Movies
Ratings
435
The Lion KingRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0