Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.5
Bonnie and ClydeRated ★ 5.0
Sid & NancyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 2.5
BasquiatRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.5
FridaRated ★ 3.5
Little AshesRated ★ 4.0
Nowhere BoyRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Four MinutesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5