Movies
Ratings
104
Hot FuzzRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0