Movies
Ratings
80
Man of SteelRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Digital Monster X EvolutionRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 1.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0