Movies
Ratings
723
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 3.0
Miss JulieRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 3.5