Series
Ratings
48- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0