Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0