Movies
Ratings
583
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MimicRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5