Movies
Ratings
45
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0