Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0