Titles you rated
SanctumRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0