Movies
Ratings
435
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Wrong Turn 5: BloodlinesRated ★ 5.0
NekromantikRated ★ 3.0
The Return of the Living DeadRated ★ 3.0
Mr. Vampire 2Rated ★ 4.0
Grave Encounters 2Rated ★ 4.0
30 Days of Night: Dark DaysRated ★ 4.0
The PossessionRated ★ 4.0
The Possession of David O'ReillyRated ★ 4.0
The Grudge 3Rated ★ 4.0
SairenRated ★ 4.0- Machined RebornRated ★ 4.0
Men Behind the SunRated ★ 3.0
SpiralRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 3.0