Movies
Ratings
33
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0