Movies
Ratings
77
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0