Movies
Ratings
25
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0