Titles you rated
Child's PlayRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0