Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Aces Go PlacesRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0