Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Reality+Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
ExamRated ★ 1.5- Someday or One DayRated ★ 2.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Evil Dead RiseRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5