Movies
Ratings
227
MaleficentRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Shallow HalRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5