Series
Ratings
34
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
My DaemonRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0