Movies
Ratings
774- PilotRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.5- Holy PunchRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.5- From the Gods WorldRated ★ 3.0
Family SwitchRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5