Titles you rated
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0