Movies
Ratings
149
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
ChunhyangRated ★ 1.5
Modern TimesRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0